Nefretete Opole Bożena Jadach- Biłos

Bożena Jadach- Biłos

Właścicielka Studio, doświadczona technik usług kosmetycznych, właścicielka autorskiej linii kosmetyków Ingenii®, wybitna linergistka Long Time Liner Contour Make-Up, uczestniczka wielu konferencji branżowych w kraju i za granicą, kosmetyczka z pasją.

Zespół Instytutu BJB Cosmetics

BJB Cosmetics - Asia J.

Małgosia Z.

BJB Cosmetics - Asia J.

Asia J.

Anna Nefretete Opole LPG Alliance

Ania J.

Studio, które stworzyłam kilkanaście lat temu było miejscem pracy i nauki dla wielu kosmetyczek obecnie działających z sukcesami na rynku.

Miejsce, które udało mi się stworzyć tak naprawdę tworzą ludzie. Dziewczyny z pasją, które są profesjonalistkami codziennie doskonalącymi swoje umiejętności. Stałe podnoszenie kwalifikacji to codzienność pracy w branży kosmetycznej.

Obecnie klienci Instytutu obsługiwani są przez trzy doświadczone Panie technik usług kosmetycznych oraz specjalistkę zabiegów pedicure.

Nasza kadra stale się poszerza, aby dostosować ofertę do potrzeb naszych klientów.

Oprócz pracowników Instytut współpracuje z Poradnią dietetyczną OdNowa, prowadzoną przez Panią dietetyk Dominikę Matuszek oraz Panią psychodietetyk Lidię Rodowicz.

Instytut BJB Cosmetics to miejsce, w którym dbamy o urodę klientów nie tylko zabiegami zewnętrznymi, ale również oferujemy dbanie o urodę poprzez żywienie.

Synergia poprawnych nawyków żywieniowych oraz usług kosmetycznych na najwyższym poziomie sprawiają, że klient Instytutu ma zawsze gwarancję indywidualnego dostosowania oferty, której celem jest osiągnięcie optymalnego efektu, utrzymującego się przez długi czas.

Rozbudowana oferta zabiegów wymaga od naszej kadry szkoleń, które potwierdzone są licznymi certyfikatami.

Certyfikaty