fbpx

Cena zabiegu

180 zł

Czas trwania

Zabieg firmowy INGENII (Matrixyl 3000,Eyeliss, Mocznik,Wyciąg z alg, kompleks witamin A,E,F,D,PP)

INGENII Zabieg kosmetyczny

Zabieg INGENII – Kosmetyki serii INGENII

Zabieg przeznaczony do pielęgnacji każdego typu skóry narażonej na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Szczególnie polecany do stosowania na skórę pozbawioną blasku, jędrności, ze zwiększoną skłonnością do tworzenia zmarszczek.

_s2b3067

Czas trwania 90 minut,

Etap I – Oczyszczanie

Kosmetyk:

INGENII Cleansing Oil

Sposób stosowania:

Na suchą skórę twarzy, szyi i dekoltu nanieść 2-4 pompki oliwki i delikatnie ją przemasować na skórze włącznie z okolicami oczu. Następnie zwilżyć dłonie w wodzie i przemasować raz jeszcze do powstania na twarzy emulsji. Powstałą mleczną emulsję dokładnie usunąć ciepłą wodą.

Dzięki zastosowaniu oliwki hydrofilnej możliwe jest usunięcie zanieczyszczeń rozpuszczalnych w tłuszczach np. makijażu oraz w wodzie np. kurzu.

Rezultat:

Gruntowne oczyszczenie skóry oraz dodatkowa pielęgnacja skóry już w trakcie oczyszczania

Etap II – Pielęgnacja

Kosmetyk:

INGENII Active face serum

Sposób stosowania:

Niewielką ilość preparatu rozprowadzić na oczyszczonej skórze twarzy, szyi i dekoltu. Wprowadzać w skórę delikatnie dociskając miejsca aplikacji dłońmi. Pozostawić do wchłonięcia.

Dzięki specjalnie dobranym substancjom czynnym preparatu (m.in. śluz ślimaka) możliwe jest intensywne wspieranie naturalnego procesu złuszczania naskórka, a tym samym jego odnowa i regeneracja.

Rezultat:

Skóra zregenerowana. Polepszone nawilżenie i elastyczność skóry oraz pobudzona synteza kolagenu i elastyny. Zredukowane foto-uszkodzenia skóry. Korzystny wpływ na zmarszczki.

Etap III – Pielęgnacja oczu

Kosmetyk:  

INGENII Eye care gel

Sposób stosowania:

Rozprowadzić niewielką ilość preparatu wokół oczyszczonej skóry oczu delikatnie wklepując kosmetyk opuszkami palców.

Głównym zadaniem kremu jest zwiększenie krążenia limfatycznego dzięki czemu można zauważyć zmniejszenie obrzęku powiek i cieni pod oczami.

Rezultat:

Poprawa jędrności i elastyczność skóry, oraz zmniejszenie jej podrażnień. Wzmocnienie naczyń krwionośnych poprawiając ukrwienie naczynek pod oczami. Redukcja obrzęku powiek, redukcja cieni pod oczami, korzystny wpływ na poprawę kolorytu skóry.

 

Etap IV – Nałożenie maski, masaż.

Kosmetyk:  

INGENI Active face mask

Sposób stosowania:

Maskę nałożyć na skórę twarzy, szyi i dekoltu z pominięciem okolic oczu i wykonać masaż. Preparat pozostawić na skórze przez 5 minut, następnie zmyć wilgotnymi kompresami.

Peptydy zawarte w masce przyspieszają naturalne złuszczanie naskórka stymulując jednocześnie regenerację skóry. Dzięki 5 % zawartości mocznika, który wykazuje silne właściwości zmiękczające i nawilżające skórę, wygładza i napina skórę bez widocznego efektu złuszczania.

Rezultat:

Nadanie skórze miękkość i  jędrność. Pobudzenie regenerację naskórka. Silne nawilżenie skóry.

Etap V – Pielęgnacja końcowa

Kosmetyk:  

INGENII Day & night face cream

Sposób stosowania:

Niewielką ilość kremu nanieść równomiernie na skórę twarzy, szyi i dekoltu. Pozostawić do wchłonięcia.

Lekka konsystencja kremu nie obciąża skóry.

Rezultat:

Końcowe zaopatrzenie skóry w substancje czynne, ochrona skóry przed działaniem środowiska zewnętrznego. Skóra nawilżona i odżywiona.

Scroll to top