Zabiegi

W ofercie naszego Studio znajdą Państwo zabiegi zarówno dla Pań jak i Panów. Bogata oferta zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała oparta jest o wyselekcjonowane kosmetyki, których jakości jesteśmy absolutnie pewni. Zabiegi na twarz i ciało z wykorzystaniem najnowszych urządzeń medycznych gwarantują szybkie efekty i zadowolenie klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą prezentowaną poniżej. Do zobaczenia!

Endermologia LPG ALLIANCE

W 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.

System MAXIMUS

System MAXIMUS jest najbardziej kompleksowym systemem anti-ageing dostępnym na rynku. Poprzez połączenie kilku technologii - TriLipo RF, TriLipo DMA oraz TriFractional - daje możliwość skutecznego działania na cztery poziomy skóry: naskórek, skórę właściwą, tkankę tłuszczową i mięśnie.

Geneo by Pollogen

Urządzenie Geneo™ to przełomowa technologia firmy Pollogen, która wykorzystując naturalne mechanizmy organizmu, zapewnia uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych: złuszczanie zewnętrznej warstwy skóry, wchłanianie podstawowych składników rewitalizujących skórę, naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz.