wpasuj się w lato z BJB

WPASUJ SIĘ W LATO! AUTORSKI PROGRAM, W KTÓRYM PERSONALIZUJEMY ZABIEGI DLA DWÓCH OSÓB WYSTARTOWAŁ!

Śledźcie nasz profil na Facebook lub nasze aktualności! Postaramy się prezentować przebieg programu, w którym personalizowana dieta i zabiegi Hi-tech zagościły na trzy miesiące w życiu dwóch ochotników.

POZNAJ NASZYCH UCZESTNIKÓW

Tomasz

Pan Tomasz na co dzień pomaga planować biznes i motywuje innych do działania jako mentor oraz trener. Zgłosił się do projektu #wpasujsięwlato, bo wie, jak ważna jest prezencja w jego zawodzie i postanowił zadbać także o swoje zdrowie. Mimo wcześniejszych diet nie udało mu się osiągnąć celu i zdecydował, że to my jesteśmy jego szansą na zmianę nawyków i uzyskanie efektu, który utrzyma się nawet po zakończeniu programu.

czytaj dalej...

Sebastian

Pan Sebastian jest zawodowym kucharzem w jednej z opolskich restauracji. Zgłosił się do naszej metamorfozy z nadzieją, że to właśnie my pomożemy mu w utracie zbędnych kilogramów oraz wprowadzeniu zdrowych nawyków żywieniowych. Wysyłając zgłoszenie do projektu liczył też na znaczna poprawę jakości życia oraz wzrost pewności siebie. Po zakończeniu projektu chciałby kontynuować dietę, by osiągnąć wyznaczony cel, który z dnia na dzień staje się coraz bardziej realny.

czytaj dalej...

Metamorfoza? Tylko holistycznie!

Łączymy to, co potrafimy najlepiej - wiedzę i doświadczenie. Podchodzimy do metamorfozy holistycznie - wiemy, że najlepsze rezultaty osiąga się łącząc zdrową dietę z modelowaniem sylwetki.

Efekty? Efektowne!

Wiemy, jakie efekty potrafimy uzyskać, i wiemy, że to idealny moment, by zdążyć przed urlopem. Powodzenie metamorfozy leży jednak w rękach uczestników! - Bez ich zaangażowania metamorfoza się nie uda. Trzymamy kciuki!

Poznaj osoby zaangażowane w metamorfozę!

Nasi specjaliści dbają o przebieg programu. Uczestnicy są w najlepszych rękach!


Dominika Matuszek

Dietetyk kliniczny

„Najważniejsze jest indywidualne podejście do każdej osoby i problemu z jakim do mnie przychodzi.”

Rozpoczęcie pracy z pacjentem poprzedzone jest długą rozmową podczas, której uzyskuje informacje na temat zasad odżywania, problemów zdrowotnych i nie tylko. Następnie proponuję zakres dalszej współpracy, indywidualny plan żywieniowy dobierając formę aktywności fizycznej. W celu monitorowania postępów, problemów i ewentualnego korygowania diety konieczne są systematyczne spotkania. Więcej informacji o mnie znajdą Państwo na http://poradniadietetyczna.opole.pl/


Bożena Jadach-Biłos

Właścicielka Instytutu BJB Cosmetics

Staram się, aby program "Wpasuj się w lato" z BJB przebiegał przede wszystkim bezpiecznie dla uczestników. Cieszę się, że dzięki mojemu zespołowi oraz współpracującej ze mną Pani Dietetyk mam możliwość poprawienia samopoczucia uczestników programu - Wg. mnie zmiana żywienia w połączeniu z zabiegami Hi-tech to zmiana życiowa. Z moich wieloletnich obserwacji wynika, że utrata kilku kilogramów dzięki własnemu wysiłkowi, a w tym wypadku również ze wsparciem specjalistów niezmiernie cieszy.


Anna Juraszek

Magister Fizjoterapii

W Instytucie BJB Cosmetics obsługuję urządzenia Hi-tech W programie "Wpasuj się w lato" mam okazję wykorzystać swoją wiedzę aby pomóc uczestnikom. Urządzenia bez świetnie wykwalifikowanego operatora będą tylko zabawką. To Ja dobierając parametry, czy prowadząc głowicę Endermologii lub urządzenia Maximus mam wpływ na poprawę funkcjonowania tak naprawdę całego organizmu człowieka. Uczestnicy programu #Wpasujsięwlato są w dobrych rękach!

Poznaj urządzenia Hi-tech, które wykorzystujemy w programie!

Endermologia LPG Alliance

W 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.

czytaj dalej...

System MAXIMUS

System MAXIMUS jest najbardziej kompleksowym systemem anti-ageing dostępnym na rynku. Poprzez połączenie kilku technologii - TriLipo RF, TriLipo DMA oraz TriFractional - daje możliwość skutecznego działania na cztery poziomy skóry: naskórek, skórę właściwą, tkankę tłuszczową i mięśnie.

czytaj dalej...