Nowy wymiar endermologie® LPG – FIGHT FOR NATURAL BEAUTY

Nefretete Opole LPG-AllianceW 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.

Po 30 latach badań francuska firma LPG stworzyła innowacyjny patent enermologie® Alliance służący naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek. Rewolucyjna technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry, skracając jednocześnie czas zabiegu (30 minut) oraz ilość powtórzeń zabiegu.

INNOWACYJNE GŁOWICE ZABIEGOWE

Znane ze swojej skuteczności automatyczne rolki zostały wzbogacone o zmotoryzowaną klapkę, która umożliwia wielowymiarową penetrację tkanki. Wymagane dotychczas trzy różne ruchy głowicą zabiegową, dzięki nowemu patentowi łączącemu zmotoryzowaną rolkę i klapkę, zostały zastąpione przez prosty system styku głowicy ze skórą, co wpływa na odczucia zabiegowe. Nowy patent gwarantuje jeszcze bardziej komfortowy zabieg, jednocześnie oddziałujący na 3 aspekty: wyszczuplanie, ujędrnianie i redukcję tkanki tłuszczowej, która gromadzi się w formie cellulitu, trudnego do usunięcia.

Nic już nie będzie takie samo. Od teraz jeszcze skuteczniej, jeszcze szybciej i poprzez wyjątkowo komfortowy zabieg endermologie® Alliance.

Alliance 50

Gowica Tete Alliance 50

Intensywna i precyzyjna stymulacja, dostosowana do każdego rodzaju skóry, do mniejszych obszarów.

Alliance 80

Tete Alliance 80 gowicaDopasowuje się do każdego rodzaju tkanki, optymalizuje intensywność terapii, do większych obszarów.

Motorized TR30

Tete Alliance30 gowicaDo małych i trudno dostępnych obszarów zabiegowych

Ergolift

TML20_001 gowicaModuł do twarzy i zmian typu małe blizny, dynamiczne stymuluje komórki skóry

WYNIKI JUŻ PO TRZECIEJ SESJI

  • Wygładzenie skóry pomarańczowej - 67%*
  • Zmniejszenie obwodu talii - 3,4 cm*
  • Ujędrnieni skóry - 71%*

Badanie endermologie® Dermscan z 2016 r.: Zmierzono, że kobiety straciły aż do 3,4 cm. 67% kobiet zaobserwowało efekt wygładzenia skórki pomarańczowej. 71% kobiet odnotowało zwiększenie jędrności skóry.

WYNIKI PO 12 SESJACH

  • Wygładzenie skóry pomarańczowej - 99%*
  • Zmniejszenie obwodu talii - 5,2 cm*
  • Ujędrnienie skóry - 82%*

Badanie endermologie® Dermscan z 2016 r.: Po 12 sesjach :zmierzono, że kobiety straciły aż do 5,2 cm. 99% kobiet zaobserwowało efekt wygładzenia skórki pomarańczowej. 82% kobiet odnotowało zwiększenie jędrności skóry.